درباره برج پولادین آریایی

بیشتر بدانید…

دریافت مشاورهٔ رایگان از مهندسان ما، می‌تواند اولین قدم شما در طراحی و ساخت پروژه‌ باشد.

معرفی مجموعهٔ برج پولادین آریایی

شرکت برج پولادین آریایی (AST) در سال ۱۳۸۹ با یک تیم ۵۰ نفره در زمینی به مساحت 17000مترمربع که سالنی سرپوشیده با 4000 مترمربع مساحت در میان آن قرار داشت، فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، پس از گذشت مدت زمانی کوتاه فعالیت خود را در دو فاز دیگر (شهرک صنعتی توس مشهد و شهرک صنعتی ماشین افزار) گسترش داد.

برج پولادین آریایی سازنده انواع سوله

بر اساس موافقت اصولی اولیه، ظرفیت اسمی این مجموعه ۵۰۰۰ تن در سال بود که در حال حاضر این ظرفیت به بیش از ۱۰۰۰ تن در ماه رسیده است؛ به عبارت دیگر ظرفیت تولید سالانهٔ این مجموعه ۱۵۰۰۰ تن در سال است.

رکن اساسی و اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی، بهره‌مندی از نیروهای متخصص است؛ شرکت برج پولادین آریایی با اتکا به این موضوع مهم توانسته است با طراحی و محاسبات فنی سازه‌ای و با استفاده از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها و بهره‌گیری از آئین‌نامه‌های روز دنیا، نیاز مشتریان و کارفرمایان خود را برآورده کند. این مجموعه همواره با استانداردهای مرجع دنیا مانند ASME، ASNT، API، ASTM، AWS همگام بوده است.

با توجه به اهمیت رعایت استانداردهای جوش و ایمن‌سازی در ساخت سازه‌های فلزی، این مجموعه در مدتی کوتاه پس از راه‌اندازی کارخانه، واحد کنترل کیفیت را ایجاد و آن را به وسایل تست‌های غیر مخرب مجهز کرد. در حال حاضر این واحد از نیروهای متخصص و فنی که دارای گواهینامه‌های کنترل کیفیت و تست‌های غیر مخرب هستند بهره‌مند است. در پی ایجاد واحد کنترل کیفیت، تمام تست‌های غیر مخرب VT، UT، PT، MT،DIM بر روی قطعات انجام می شود. همچنین فضایی برای استقرار ناظران شرکت‌های بازرسی جوش اختصاص داده شده که با تعامل واحد کنترل کیفیت و ناظران منتخب کارفرما، کیفیت قطعات تولیدی را در سطح استانداردهای ASNT ارتقا می‌دهند.

نمای داخلی برج پولادین آریایی

واحد فنی و مهندسی

ابتدا کارفرما به مجموعه مراجعه کرده و دربارهٔ متراژ، موقعیت مکانی و نوع کاربری پروژه اطلاعات لازم را به دفتر فنی ارائه می‌کند و از مشاورهٔ رایگان بهره‌مند می‌شود. در این مشاوره، او با ابعاد مختلف سرمایه‌گذاری در این زمینه و بهترین نوع ساخت بر اساس نیاز، آشنا شده و تصمیمی هوشیارانه می‌گیرد. بعد از عقد قرارداد، واحد فنی و مهندسی به محاسبهٔ سازه می‌پردازد. در نهایت، نقشه‌های کامل پروژه برای کارفرما ارسال می‌شود تا پس از بررسی نهایی توسط مشاور و محاسب پروژه، تغییرات لازم اعمال و تأیید نهایی به کارخانه اعلام شود.

واحد تولید

مراحل تولید شامل برش‌کاری، پخ‌زنی، تسمه‌سازی، مونتاژ، جوش‌کاری، سوراخ‌کاری، رزوه‌کاری، میل مهارسازی، ماشین‌کاری، سندبلاست، رنگ‌آمیزی، بسته‌بندی و حمل است. واحد تولید به دستگاه‌های گیوتین ۳ متری و ۶ متری، پخ‌زن، برش پلاسما، رکتیفایر، دستگاه جوش MIG&MAG، دستگاه جوش‌کاری زرپودری، دریل‌های رادیال، دستگاه تراش، دستگاه رولینگ، دستگاه حدیدهٔ اتومات، پرس‌های پانچ Z، دستگاه سندبلاست، دستگاه رنگ airless T، لیفتراک ۵ تن و لیفتراک ۱۰ تن، مجهز است.

واحد نصب

تعدادی از مجرب‌ترین مهندسان و تکنسین‌های نصب در این واحد مشغول به کار هستند. با توجه به شرایط متفاوت کارگاه‌ها، این واحد به تیم‌های نقشه‌بردار و تخلیه، مجهز است و با توجه به نوع اتصال سازه‌ها (پیچ، مهره و جوش)، نیروهای خود را در کارگاه نصب مستقر می‌کند. واحد نصب به دستگاه‌های رکتیفایر، MIG&MAG، ایمپکت، ترکمتر، یفور، جک و بالابر مجهز بوده و در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت، عملیات نصب را انجام می‌دهد. پس از پایان نصب و تحویل آن به ناظران مستقر در کارگاه، تمام اتصالات فرعی، اصلی و جوشی، رنگ‌آمیزی می‌شود.

تیم ما

آقای سعید فرحناکیمعاونت اداری و مالی
مهندس حمید طالبیریاست هیات مدیره
آقای علی طالبیمدیرعامل
آقای فواد مقیمیمعاونت فنی و مهندسی

آنچه مشتریان درباره ما می گویند

به زودی...

فرم درخواست مشاوره

شما می توانید با تکمیل فرم زیر، از یکی از متخصصان ما در زمینه طراحی و ساخت سوله، مشاوره رایگان دریافت نمایید.