ساخت محصولات فلزی در مشهد

برای طراحی و ساخت انواع محصولات فلزی، از مهندسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید

ساخت پایه نگهدارنده تلویزیون‌های شهری در مشهد

نمایشگر شهری یکی از انواع سازه‌های فلزی است که به عنوان تلویزیون شهری نیز شناخته می‌شود. این محصول که توسط سازه‌های پیش ساخته فلزی در قسمت‌های مختلف شهر نصب می‌شود، کاربرد تبلیغاتی دارد و متشکل از تعدادی کابینت با ابعاد یک متری است که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و تبدیل به نمایشگر می‌شوند. هدف از اجرای سازه فلزی نمایشگر‌های شهری، ایجاد امنیت و استحکام برای تلویزیون‌هایی است که فضایی برای نمایش انواع تبلیغات ویدئویی دارند و قرار است در نقاطی مرتفع نصب شوند.

اغلب نمایشگرهای شهری در بخش‌های پر رفت‌وآمد شهر مانند چهارراه‌ها، میادین، پارک‌ها، مراکز خرید و… نصب می‌شوند. این امر سبب شده است تا کیفیت و زیبایی سازه‌های فلزی که به عنوان پایهٔ تلویزیون استفاده می‌شوند از اهمیت زیادی برخوردار باشد. ساخت سازه‌های فلزی زیبا فقط زمانی امکان‌پذیر است که این کار را به متخصصان و مهندسان مرتبط بسپارید. شرکت ساخت سازه‌های فلزی ، ابتدا به کمک طراحان خبره، طراحی سازه فلزی مربوطه را بر اساس ابعاد تلویزیون، محل نصب و دیگر عوامل اثرگذار انجام داده و پس از تصویب طرح، پروژه وارد مرحلهٔ ساخت و نصب می‌شود.

با توجه به این‌که این سازه‌ها از دیگر سازه‌های فلزی کوچک‌تر هستند، طراحی، ساخت و نصب آن‌ها زمان کم‌تری را به خود اختصاص می‌دهد. اگر به دنبال یک پایهٔ نگهدارندهٔ تلویزیون شهری با ظاهری زیبا و در عین حال مستحکم و با کیفیت هستید، می‌توانید با ما تماس گرفته و در مرحلهٔ نخست از مهندسان مجموعهٔ برج پولادین آریایی مشاورهٔ رایگان دریافت کنید.

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت…

شما می توانید با تکمیل فرم زیر، از یکی از متخصصان ما در زمینه طراحی و ساخت پل فلزی، مشاوره رایگان دریافت نمایید.